TRAINING AND DEVELOPMENT, ON-LINE ADVERTISING


Affiliates

Co je to Affiliate? Co si pod takovým affiliate představit?

Vžijte se do role prodejce nebo poskytovatele nějaké služby. Zcela jistě má vlastní prodejní kanály, kterými svoje produkty nabízí. Může mít i obchodní
zástupce, kteří mu pomáhají s prodejem výměnou za část zisku. A na podobném principu fungují i affiliate programy na internetu.

Provozovatelem affiliate programu je například provozovatel nějakého eshopu. Ten zaplatí tzv. partnerovi za reklamu pouze provizi z prodeje uskutečněného díky reklamní ploše na stránkách partnera.
Partnerem je označován provozovatel partnerské stránky (občas se mu říká prostě jen webmaster). Ten umístí na svůj web bannery odkazující například na nějaký eshop. Díky těm bannerům přivádí na eshop návštěvníky a případné zákazníky. Pokud si někdo v eshopu něco objedná, partner za to dostane provizi z uskutečněného prodeje.

Ukázkou jedním z našich affiliate spoluprací jsou například: www.webhosting-domeny.com Jsou různé formy odměňování - nejen provize z prodeje, ale například platby za "leady" - nový zákazník, nová registrace, objednávka služby (nejen produktu), apod.

Pro více informací nás kontaktujte. Pomůžeme vám s úspěšným nastartováním affiliate spolupráce a byznys analýzou zahrnující vstupní investice, návratnost investic a to nejhlavnější - ziskovost z krátkodobého a dlouhodobého pohledu.