TRAINING AND DEVELOPMENT, ON-LINE ADVERTISING


Informace o nás

 

Společnost Wolf & Mouse poskytuje služby v oblasti zvyšování (nejen) prodejního výkonu v malých, středních a velkých společnostech. Wolfmouse využívá dlouholetých zkušeností v realizování projektů v oblastech rozvoje lidských zdrojů a On-line marketingu.

 

Specializuje se přitom na tyto konkrétní činnosti:

  • on-line propagace – tvorba mediálních plánů, jejich realizace, supervize a vyhodnocení

  • tréninky a školení zaměstnanců v prvních liniích ve všech činnostech při styku se zákazníkem – především v B2B prostředí

  • tréninky, školení a workshopy pro manažery prodejních týmů

  • individuální a skupinové koučování zaměřené na interní komunikaci, řízení prodejního týmu a prodejních aktivit

 

Společnost Wolf & Mouse dále spolupracuje s celou řadou úspěšných společností i jednotlivců, kteří doplňují a rozšiřují možnosti realizovat specifické projekty zaměřené na oblasti Lidských Zdrojů, Zvyšování Prodejní Výkonnosti a On-line Propagace.

 

Společnost Wolf & Mouse sleduje moderní trend spolupráce s odborníky pouze na jednotlivé specifické projekty, čímž se jí daří maximálně efektivně využívat investovaných prostředků svých klientů a pohybuje se tak přibližně o 1/3 níže oproti běžných investičním nákladům, které jsou v těchto oborech obvyklé. Jinými slovy, neplatíme drahé pronájmy reprezentačních prostor, neplatíme odvody za týmy stálých zaměstnanců a garantujeme zákazníkům vrácení větší části prostředků, pokud s realizací projektů nejsou spokojeni. 

 

V oblasti on-line reklamy Wolfmouse zajišťuje bezkonkurenční ceny a cílenou komunikaci založenou na konkrétních potřebách klientů, ne na provizním systému obvyklém v mediálním trhu, na jehož základě plánuje kampaně velká řada dodavatelů on-line řešení.

 

Jak toto zjistíte? Jednoduše - vyzkoušejte si nás. Naše strategie je budování dlouhodobých vztahů s klienty, kde jejich spokojenost a pokračování oboustranné spolupráce je pro nás největší motivací a fakt, že to co děláme, děláme opravdu dobře.


__________________________________________________________________________

 výtvarné potřeby  ceske-hospudky.cz  Hotel.cz  prahalive.cz